اخبار اتحادیه

رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران : آینده صنایع لوح های فشرده نیاز به تغییرات در قرن جدید دارد

دیدار رئیس اتحادیه صنایع لوح فشرده ایران با مهندش شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران که در روز شنبه مورخ 29/09/1399 انجام شد پیرامون مسائل مربوط به تشکل اتحادیه و تغییرات در صنایع لوح فشرده  مسائل مربوط به تشکل، نظام سرمایه گذاری در صنایع خصوصی ، مشکلات و آسیب هایی که تورم و نوسانات ارز بر صادرات و واردات محصولات این صنایع اعمال می نماید و همچنین تغییراتی در خصوص ساختار صنایع  لوح های فشرده مطرح شد .

در این جلسه که با حضور آقای عبدالرضا نوروزی رئیس اتحادیه و آقای مهندس شافعی برگزار شد آقای نوروزی مسائل مربوط به واردات و نوسانات نرخ ارز که تاثیر مستقیم بر این صنعت را مطرح کردند رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاروزی با توجه به شرایط موجود و همچنین حذف ارز نیمایی و رکود و تورمی که روبه افزایش است اعلام نمودند که این صنعت با توجه به تغییر در شرایط و همچنین رشد روز افزون استفاده از اینترنت و فیلم های آنلاین بهترین حالت برای حذف نشدن این صنعت تغییر در کاربری است روند رو به رشد انواع پلت فرم های آنلاین برای بازی ها و فیلم ها ایجاب می نماید که صنایع لوح فشرده باید به سمت تکنولوژی های روز و زیر ساخت های حامل های دیجیتال ارتقا پیدا کند .

عبدالرضا نوروزی بیان کرد که تشکل های غیر دولتی که حمایت های خود را از اعضا ی آن دریافت می نماید نیاز به یکسری حمایت ها و همچنین  برای ثبات در جایگاه خود نیاز به تغییراتی دارد .

رئیس اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی ایران افزود   در صورت نیاز وهمچنین برای حمایت این اتاق به عنوان یک نهاد دولتی و خذف نشدن این صنعت از چرخه تولید در صورت نیاز این تشکل به حمایت ، اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و کشاورزی ایران حمایت های لازم را اعمال خواهد نمود .

در این جلسه مهندش شافعی دیدگاه خود را نسبت به ثبات نرخ ارز و همچنین سرمایه گذاری مثبت اعلام نمودند و بیان کردند که سال 1400 امیدواریم که سالی با کمترین رکود اقتصادی و همچنین افزایش تولید و سرافرازی صنایع تولیدی باشیم و بتوانیم با کمک سازمان های ذی ربط تورم را به حداقل خود برسانیم .

در پایان این نشست مقرر شد جلسه ایی با حضور رئیس اتحادیه و سایر اعضاء اتحادیه برای هم اندیشی و همچنین بررسی مشکلات این تشکل و بیان راهکارهای مورد نیاز توسط رئیس اتاق بازرگانی تشکیل شود .

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا